مشاوره

"نتیجه حتی بهتر از چیزی بود که تصور می کردم. فقط در 5 ماه امیر رضا دهقان به من کمک کرد تا برند خودم رو بسازم لیست فعالی از بازدیدکننده ها و مشتری ها داشته باشم و 4/1 میلیارد کسب کنم (و فروش همچنان ادامه دارد!!)"
حسین حسن آبادی , کارشناس خرید رسانه ای و موسس آکادمی نوآوری

آیا من میتوانم برای تو هم همین کار را انجام دهم؟

میتوانم کمکت کنم که حتی بهتر عمل کنی؟

به همین خاطر است که بیشتر بازاریابان اطلاعاتی و عرضه کنندگان
محصولات فیزیکی به صورت دیجیتالی (دیجیتال اپیدمرها)
میلیون ها تومان را از دست دادند...

اطلاعات زیادی آن بیرون وجود دارد.

خیلی اوقات اطلاعات با یکدیگر در تضاد هستند. وقتی که تازه شروع می کنید ممکن است خیلی راحت در سیاه چاله (آن جور که ما اسمش را گذاشتیم) گم شوید. خیلی از مردم فقط می خواهند یک استراتژی انتخاب کنند و به همان بچسبند. هیچوقت بررسی نمی کنند که ببینند آیا این بهترین راه برای راه انداختن کسب و کارشان است یا خیر؟ به هر حال بعد از ساختن کسب و کارهای اطلاعاتی و فیزیکی به مدت بیش از 10 سال من بهینه ترین سیستم ممکن را دارم که به مراحل کوچکتری تقسیم شده است.

تغییرات من نه تنها باعث می شود که چند میلیون بیشتر کسب کنید، بلکه این سیستم باعث می شود که شما زندگی راحت تری داشته باشید و تمام فرآیند را خودکار کنید!

فقط بهینه سازی های کوچکی در اینجا می تواند
به سرعت تا 300% سود شما را افزایش دهد.

وقتی می گویم چک لیست واقعا منظورم چک لیست است.

لطفی به من بکنید. همین حالا نگاهی به کسب و کارتان بیاندازید. به درآمدتان نگاه کنید. به سودتان نگاه کنید. به منابع ترافیکتان و به رشدتان. حالا تصور کنید که من و شما فقط برای یک روز کنار هم بنشینیم.

من محصول قدرتمندی داشتم اما اصلا نمی دانستم چطور آن را به فروش برسانم. به سراغ امیر رضا دهقان رفتم. او با فرمول اش ، لانچ موفقی برای من انجام داد و از آن موقع 4 میلیارد فروش داشته ام.
فرنود میر اسلامی, - کارشناس بازاریابی آنلاین و موسس داده پردازان آنلاین .

اینها جاهایی ست که ما به درونشان شیرجه میزنیم. همه در مدت کوتاه 8 ساعته. ( در طول این مدت من بدون هیچ شکّی تا 300% رشد را در کسب و کارتان گارانتی می کنم).

 • استراتژی توسعه ی محصول

  اجرای توسعه ی محصول

  استراتژی قیف و ساخت آن

  توسعه و استراتژی های برعکس

  لانچ های سود آور

 • افیلیت های جذاب برتر

  پیشنهادهای اشتراکی

  پیشنهادهای بر پایه وبینار

  بازاریابی ایمیلی

  برندینگ و پرسنال برندینگ

 • ساخت ترافیک و ایجاد لید

  حضور اجتماعی

  تنوع محصول

  فروش و کپی رایتینگ

  بهینه سازی تبدیل

آیا می خواهید محصولی بسازید که با یک لانچ ساده
در یک آن برند و کسب و کار شما
به مرحله ی بعد برود؟!

بگذارید با شما طراز شوم.

در صنعت دیجیتال اپیدمیک، اطلاعات غلط زیادی در مورد عرضه محصول وجود دارد.کسانی هستند که می گویند اصلا خوب نیست که به دام عادت عرضه پشت سر هم محصول بیوفتید. حقیقت این است که... من با آنها موافقم!

در هر صورت شما به عنوان یک اپیدمر دیجیتال، باید حداقل دو لانچ محصول در سال داشته باشید. وقتی این کار را کردید ، لانچ محصول شما را به مرحله بعد میبرد.

لانچ استراتژیک یک محصول، لزوماً به این معنی نیست که مثلا در ده روز یا کمتر، 1 میلیارد فروش داشته باشید. بلکه به این معناست که یک استراتژی بلند مدت برای کسب و کارتان داشته باشید.

مشتریان من می توانند در کمتر از دو هفته شاهد رشد 500% در کسب و کار خودشان باشند. همه اینها به این خاطر است که استراتژی درستی را به کار می برند.

امیر رضا دهقان بهترین مربی است که می توانید داشته باشید. فقط یکی از محصولات من با آموزشهای او بالغ بر 100 میلیون فروش رفت.
پانیز اسد زاده ، کارشناس مدیریت

پنج ناحیه ای که شخصاً به

خاطر شما به درونشان شیرجه میزنم

شما از ملاقات با ما، با یک نقشه تمام عیار خارج می شوید.

 

1. استراتژی محصول

این همان جایی ست که شروع می کنیم. قلاب درست برای محصول شما چیست؟ چه چیزی بین شما و بازار فاصله می اندازد؟ همچنین، بهترین روش برای تحویل محصول چیست؟ ( در ذهنتان قیف برعکس و فروش آینده را هم مد نظر داشته باشید – این نیاز به یک استراتژی تمام عیار دارد!)

2. استراتژی پیام رسانی

آیا می دانید استعداد خاص شما چیست؟ کدام استراتژی فروش خاص برای شخص شما بیشتر و بهتر عمل می کند؟ 15 دقیقه به من وقت بدهید و آن وقت من با 100% اطمینان به شما خواهم گفت! ما تمام کسب و کار را فقط حول همان خواهیم ساخت!

3. استراتژی نیروگیری

ارتباطات، ارتباطات، ارتباطات. برای ساختن یک کسب و کار هفت مرحله ای، هیچ راهی بهتر از این نیست که این کار را بر اساس روابط با نیرو ها انجام دهید. من به شما کمک میکنم که در تمام صنایع بهترین همکاری ها را جذب کنید.

4. استراتژی اجرا

از الف تا ی، من و شما روی یک ویروس پرو کار می کنیم که تا زمان لانچ آن را دنبال کنیم. فقط مراحل را دنبال کنید و لانچ شما خود به خود کنار هم چیده می شود!

5. استراتژی رشد سریع

لانچ ها فقط ابزارند. تمام کننده ی بازی نیستند. 80% سود شما باید بعد از لانچ اتفاق بیوفتد. این همان جایی ست که من یک قیف کامل برعکس را با شما می سازم.

من به مراحل ساده و ویروس پرو اعتقاد دارم...

تست و اثبات کارایی آن قطعی است...

فقط در یک روز ما می توانیم یک برنامه شخصی برای کسب و کار شما بسازیم!

مشاوره و مربی گری 1 – به - 1
من چطور کار می کند؟

در حقیقت سه راه برای کار کردن با من وجود دارد. مشتریان من این متد ها را برای رشد کسب و کارشان بسیار مفید یافتند.

 

1 1- یک روز را با من بگذرانید – حضوری (شخصی)

این یکی از بهترین پیشنهادهای من برای مشاوره دادن است . وقتی که ما رو در رو هستیم خیلی کارهای بیشتری انجام می دهیم. همچنین اگر بخواهید همکاران را هم به همراه بیاورید، ما به آنها خوش آمد می گوییم.

ما قبل از هرچیز چند تمرین با هم انجام می دهیم، و به این صورت همگی برای ملاقاتی از هر لحاظ کامل آماده می شویم!

بسته به کسب و کارتان، 8 الی 10 ساعت را با هم می گذرانیم. معمولاً این مقدار بیشتر از چیزی است که مورد نیاز است، اما به هر حال اگر شما روز دومی را هم بخواهید، به همان کیفیت امکان پذیر است. وقتی دستیار من با شما تماس می گیرد، فقط کافی است که 2 روز درخواست کنید.

2 سوالات کوتاه دارید؟ مشاوره بر اساس ساعت

گاهی اوقات مشتریان ما نیاز به کمک در حوزه مشخصی از کسب و کارشان دارند. اگر این مساله شما هم هست، بهتر است که برای چند ساعت، زمان را رزرو کنید – ما حتی می توانیم تمامش را به صورت مجازی انجام دهیم!

3 دسترسی کامل – مربی گری تلفنی و زنده

این مورد با اختلاف زیاد محبوب ترین برنامه ی ماست. اگر شما در حین فرآیند گسترش کسب و کارتان هستید و قصد لانچ محصولتان را دارید، ما شدیداً به شما توصیه می کنیم که این نقشه را مد نظر داشته باشید. در این نقشه شما 2 روز کامل را به همراه من و به صورت شخصی و زنده می گذرانید.

ما پیشنهاد می کنیم بین این دو روز حداقل 90 روز فاصله بیوفتد.

به همین منظور، برای یک دوره 6 ماهه شما به صورت هفتگی هفتگی (به اندازه ی نیاز و به دلایل منطقی) ) به من از طریق تلفن دسترسی پیدا می کنید. همچنین با این کار شما می توانید به من و تیمم برای بازبینی صفحاتتان، پیامرسانی تان، کسب و کارتان و غیره... دسترسی بدهید.

من در سال فقط چند مشتری را تا این سطح می پذیرم. اگر شما مشتاقید، لطفاً در اسرع وقت اقدام کنید.

برای شروع فرآیند، فقط کافیست فرم پایین صفحه را پر کنید؛ شخصی از تیم من با شما تماس خواهد گرفت و همه چیز شروع می شود!

آماده اید که کسب و کار دیجیتال اپیدمیک

خودتان را به مرحله بعد ببرید؟

4 مرحله که با استفاده از آنها کسب و کار شما را
به حداکثر می رسانم

 • دید ماهواره ای از تمام کسب و کار شما شما برای بهینه کردن قیف فروش از حالت عادی گرفته تا برعکس.

 • افزایش درآمد شما از طریق پیشنهاد محصولاتتان. من قیف فروش شما را واقعاً بهینه سازی می کنم و ترافیک را مثل یک موشک به سمت کسب و کارتان می فرستم.

 • ارتباط دادن شما با افراد درست برای شبکه سازی و گسترش روابط تان

 • راهنمایی کردن شما برای ساختن برند خودتان خودتان تا مشتریانتان را برای همیشه در مدار خودتان نگه دارید.

چرا من بهترین شخص برای بردن کسب و کارتان
به مرحله بعد هستم؟

در طول 13 سال گذشته من در ایجاد 20 میلیارد فروش اطلاعات آنلاین و عرضه محصولات فیزیکی به صورت دیجیتال نقش داشته ام. به موانع بسیاری بر خورد کرده ام، در این راه اشتباهات بی شماری کرده ام و حتی یک بار تقریبا ورشکست شدم!

این تجربیات حالا تبدیل به بزرگترین همکار من شده است.

اکنون من به 20 برند کمک کرده ام تا لانچ شوند. همه آنها یک برند 7 کاراکتری روی اینترنت بوده اند. همچین روی دامنه وسیعی از ساین ها کار کرده ام. از اینترنت مارکتینگ گرفته تا توسعه شخصی و مالی، یا حتی کاهش وزن.

نام ببرید... انجام می دهم ...

نتیجه بیش از 20 میلیارد در فروش دیجیتال اپیدمیک، چه برای خودم و چه برای دیگران. من به برخی از بزرگترین برندهای جهان کمک کرده ام تا کسب و کارشان را رشد دهند.

تجربه من تمام آن را دیده و چشیده ام. موفقیت ها و شکست هایش را... باور کنید درسهایی که از شکستهایم گرفته ام تکرار نشدنی هستند. با یادگرفتن این راه سخت، من می توانم به شما راه آسان مرحله به مرحله و اثبات شده را آموزش دهم.

دوربین من سخت کار کرده ام تا زیر و بم بازاریابی اینترنتی را بیاموزم که این داستان به شما هم کمک خواهد کرد. تمام آنها را به بهترین نحو یاد میگیرید... از عرضه ی محصول دیجیتالی تا به حداکثر رساندن لیست. از بالا بردنش از طریق افیلیت و وبینارها گرفته تا فراتر از آن... همه اش را انجام داده ام و می خواهم در تمام این نواحی به شما کمک کنم.

عمق اگر من فقط اندکی در مورد بازاریابی اینترنتی می دانستم، خیلی به کار شما نمی آمد. بنابر این عمیق شدم. من هرروز وقت می گذارم تا بیشتر فرا بگیرم. این تضمینی است برای اینکه بهترین راه های ممکن را جهت بلد بودن تمام جنبه های بازاریابی آنلاین، در اختیار داشته باشم

ارتباطات برای مدت زمان زیادی شما نه تنها نمی دانستید که چه چیزی می خواهید، بلکه حتی نمی دانستید که چه کسی هستید. خوشبختانه من لیست بلند بالایی از شرکا و دوستان دارم که در میان برترین های صنایع هستند.

تغییری که من برای کسب و کار شما به دنبال خواهم داشت چشمگیر است. درست مثل فرق بین شب و روز.

هدف من ساده است: من می خواهم به شما کمک کنم تا
بلافاصله 300% و یا بیشتر، کسب و کارتان را رشد دهید!

1 تازه شروع کرده اید

: در این بازی، کسب و کار شما حداقل چند ماه نیاز دارد تا تثبیت شود؛ حتی شاید چند سال. من فهمیده ام که بهترین مشتری ها کسانی هستند که حداقل 250 میلیون تومان در سال درآمد کسب می کنند.
اگر شما یک برند جدید در لانچ کسب و کار دیجیتال اپیدمیک هستید، مد نظر داشته باشید که ابتدا در برنامه آموزشی ما به آدرس Karstarter.ir سپس در
برنامه مربی گری پشتیبانی و حداقل یکی از محصولات ما :
آکادمی کاراستارتر یا آکادمی اپیدمی .
شرکت کنید.

2 سرمایه گذاری خاصی نکرده اید

شتابی که من قرار است به کسب و کار شما بدهم نیازمند سرمایه گذاری وقت و انرژی است. کمپانی شما نیاز دارد تا به خوبی سرمایه گذاری شود تا بتوانیم آن را از روی زمین بلند کنیم. بعضی از استراتژی های من نیاز به سرمایه گذاری در تکنولوژی و بازاریابی دارند. من فقط میخواهم مطمئن شوم که شما برایش آماده اید!

3 شما برای وارد عمل شدن آماده نیستید!

من عاشق کار کردن با کسانی هستم هستم که وارد عمل می شوند. من به نتایج اهمیت میدهم و این همان چیزی است که انتظارش را دارم. واقعا احساس غرور می کنم از اینکه کسب و کارهایی را از 6 کاراکتری به 7 کاراکتری تبدیل کرده ام... همچنین 7 کاراکتری ها را به 8 کاراکتری... آیا شما نفر بعدی هستید؟

در حقیقت من دوست دارم با همه کار کنم اما وقت محدودی برای این کار دارم. فضاها به سرعت پر می شوند و من فقط گذرگاه های محدودی در این سال برایم باقی مانده است. پس اگر شما یکی از آنها را می خواهید و در مورد وارد عمل شدن مصمم هستید دستتان را با پر کردن فرم، بالا بیاورید.

آیا با من کار کردن در چشم انداز شماست؟

نام :

موبایل :

ایمیل :

وب سایت :

در کسب و کار چه مدتی تجربه دارید ؟
درآمد خالص شرکت شما در سال گذشته به چه میزان بوده است ؟

اگر آماده اید که
شخصاً با من کار کنید...

من و تیمم با صدها مشتری کار کرده ایم. ما صدها هزار دانشپذیر را آموزش داده ایم. ما کاملاً به خودمان مطمئنیم که همه ابزارهای آموزشی لازم برای هرکسی را در اختیار داریم. از مبتدی و استارت آپ گرفته تا کسب و کارهای 6 ، 7 و حتی 8 کاراکتری.

اگر شما در پیله های آغازین هستید، محصول من جای بی نظیری برای شروع خواهد بود.

اگر کسب و کار شما به خوبی تثبیت شده و به خوبی سرمایه گذاری شده است و شما هم آماده اقدام کردن هستید، پس شما در بهترین شرایط ممکن برای بهره بردن از خدمات مشاوره ای من هستید.

استراتژی هایم، دیدگاه ها و اعمالم همگی برای مشتریانم درآمد های میلیونی داشته است! من برندها را از گمنامی به رهبری بازار رسانده ام...

بنابراین اگر چیزی که میبینید را می خواهید و دوست دارید با هم کار کنیم، ما می خواهیم که از زبان خودتان بشنویم. می خواهیم بیشتر در مورد اهدافتان بدانیم و بفهمیم که چطور می توانیم کمکتان کنیم به آنها برسید. یا حتی از آنها هم فراتر بروید!

amir dehghan

پی نوشت: من بیش از 13 سال تجربه دارم و بیش از 20 میلیارد از اپیدمی آنلاین ساخته ام. شما نتایجی میخواهید که مثل موشک کسب و کارتان، فروشتان و سودتان را به بالا پرتاب کند، من تخصص لازم را دارم. دوست دارم تجربیاتم را برای شما هم به کار ببندم!